Про вартість кліток для кролів

Про вартість кліток для кролів

Про вартість кліток для кролів необхідно сказати в міру того, як для багатьох невідомо, з чого складається обладнання для кролівництва. І що дешеві спекуляції про високу вартість кліток від нас – звичайний тролінг від лузерів.

Про вартість клітин для кроликів доводиться окремо говорити, оскільки для багатьох не зрозуміла різниця між легальною підприємницькою ініціативою і підприємливою гопотою. Так, наприклад останні, сховані в гаражі чи іншому підворітті, закриваючись на замки, лякливо виглядають час від часу на вулицю, не будучи оформленими в належному вигляді для підприємницької діяльності, і які не сплачують жодної копійки в бюджет країни, майструють якісь халабуди, що нагадують розбомблений авіаносець в мініатюрі, голосно назвавши їх міні-фермами для кроликів, клітинами і т.д.

Другі – реєструють свою діяльність і є законослухняними свідомими громадянами країни, сплачують всі необхідні платежі, збори або податки. Перші хитрозроблені, все життя живучи в стрімі обману – а другі тоді хто? Дурні – рахують оті перші. Тому що податкова інспекція та всі інші шістнадцять різних інспекцій трусять чи кошмарять тільки тих в кого є адреса, офіс, наймані працівники і таке інше, від чого не втечеш, і в підворіття не залізеш. Натомість попри все,  платяться податки. Часом немалі. Створюються робочі місця, пенсійні та інші фонди  залежать від добробуту саме цієї категорії підприємців. А жлоб  з підворіття викладає свої «есмінці» в Фейсбуки чи інші соціальні мережі та в “тиху” продає, демпінгуючи вартість за рахунок  кражі ось так… від пенсіонерів, воїнів і т.д. а рогаті покупці з цим згідні? Бачимо що так, і що є не громадяни, а шлункове населення…

Невеликий епізод з життя підприємця. Офіційна заробітна плата різноробочого в день –900 грн. З них на руки робочий отримає близько 500. Заробітна плата майстра високої кваліфікації куди більше! І давайте порахуємо. Для того, щоб виготовити середню клітку типу Раббітакс 8 необхідно, щоб одна людина працював 1 місяць і 5-10 днів. Це тільки зарплати буде 900 х 30 р.д. +27 000 грн. Ніякий різноробочий нормальний виріб не зробить, і мова не тільки про якість, а й про раціональне використання матеріалів, ресурсів і часу. Адже не так нарізав скажімо плиту фанери – – матеріал йде на списання. З огляду на злодійський менталітет і безладне відношення до чужого майна, з найнятих 5 чоловік  – 4 понакрадають ще на 5 тисяч.  Ті саморізи напевно разом з макаронами їдять… Тільки хороший і совісний майстер в змозі видати товарний продукт і його потрібно оплачувати,  а то втече в якусь Польщу. І тому вартість найманої праці висока.  Тепер розуміємо, що питання легальних виплат, трудовлаштування  підприємцю ой як важко дається. 

І ось гопнік, який в соціальній мережі тебе ще і поносить, бо твоя вина лише та, що висока вартість на клітку для кролів, а не те, що підприємець свідомий,  кормить державу, людей біля себе, врешті змінює соціум на краще…

Далі пояснювати про те, що комплектуючі та матеріали з чого виготовляється клітина для кроликів або міні-ферма коштують не набагато менше зарплати майстра, а також про оренду, офісні витрати, транспортні видатки та інше, вже і не потрібно, витратна частина зрозуміла  виходячи тільки лише з першого аргументу. І що  часто-густо одинична продукція нашої компанії просто дотаційна – на продажі кліток для кролів практично нічого не заробляється.  І то добре, що є інші джерела надходжень, за рахунок чого зводимо баланс.  Але з гопотою і бидлом  все ж таки важко змагатися. І матеріально і морально.

Гопник до того, працюючи не з якісним матеріалом, а з китайським ширвжитком, з ОСБ плитами, з яких через рік вистрибують кролики з утворених дірок, заманює покупців саме низькою вартістю свого продукту. Підтримуючи таку гопоту, хто свідомо, а хто ні, підтримує і бардак в країні. Бо якщо будувати нормальну країну, то будувати її потрібно у всіх сферах соціуму. Платити податки на армію, на країну, в пенсійний фонд, на медицину і все інше. А то потім голосно вміють кричати – дайте європейські зряплати, пенсії, субсидії і таке інше … Підтримуючи гопників, потім з них виростають молоді рогулі, які розштовхають ліктями інших, купують евробляхи і їздять як і живуть по бидлячому,  лізуть в депутати і міністри, і ні копійки не бажають платити податків. Навпаки, палитимуть шини, мітінгують , що податки хочуть НЕ платити.

«Раббітакс» унікальні, не мають аналогів і близько ні на терені офіційного підприємництва ні на не офіційному. Тому, що роблять їх професіонали і патріоти країни. В законний спосіб.

Нола Вайтін

менеджер

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *