Дохідна власна справа, та вишуканий продукт

Дохідна справа 

 

Дохідна власна справа, та вишуканий продукт

 

Хто проти мати чисте, натуральне, еталонне і найкорисніше м’ясо на своєму столі?

Ну що за питання таке банальне, зрозуміло, що притомна відповідь – всі, принаймні хто зі здоровим глуздом!

А ось як отримати 150-200 кг/рік найдієтичнішого, і найкориснішого м’яса з площі 12 м.кв. – питання цікавіше! Отримати тоді, коли потрібно, і завжди свіжиною!

 

Відповідь проста – тримати кроликів.

 

А чому кроликів? А тому, що йому нема рівних по сукупності «вигод». Судіть самі. Кролівництво – скоростигла галузь тваринництва. М’ясо кролів є дієтичним продуктом: рекомендується дітям, людям старшого віку при захворюваннях шлунку, печінки, серцево-судинної системи. Кролятина – нежирна, соковита, повноцінна на вміст незамінних амінокислот. За вмістом білка воно поступається лише м’ясу індюшатини.

М’ясо кролика вражає по біохімії. Кролятину рекомендують людям, які страждають захворюваннями органів травлення, гіпертонічною хворобою, хворобами печінки, також кролятина рекомендується людям, які потребують легкозасвоюваних білкових продуктів, дітям, вагітним жінкам.

 

Кролячий жир перевершує за якістю яловичий, баранячий та свинячий. При копченні та консервуванні м’ясо кролика не втрачає своїх властивостей. Мати у раціоні сім’ї абсолютно чисте від «хімії», най засвоюване, найкорисніше і найвигідніше м’ясо зовсім неважко. Крім перерахованого кролятина це :

-найдієтичніший продукт посеред всього переліку м’яса що тільки є в продажі;

-найбільш засвоюване шлунковим трактом людини тваринне м’ясо , тобто на 90-95 % ! Свинина 45, яловичина 55 % !;

– найкраща біохімія по корисності протеїно-білків, вітамінів та амінокислот серед свійських тварин;

– в Римській імперії всі молоді дівчата повинні були бути годовані м’ясом кролика J;

– м’ясо гіпоалергенне, у алергетиків в раціоні тільки м’ясо кроля;

– м’ясо практично вкрай низько-холестеринне, навіть рахується як не холестеринне, і легко-холестеринне по формулі засвоєння, саме тому, воно присутнє в дієтах проти багатьох холестеринних хвороб, в т.ч. серцевих та судинних;

-жири кроликів прирівняні до борсучих, ведмежих, по своєму складу та корисності!

 

Кролі – дуже плодючі тварини: приплід можна отримувати протягом усього року. Від самиці за рік отримують 5–6 окролів та 30–40 кроленят. М’ясна продуктивність кролів – 60–70 кг м’яса в рік, що перевершує її особисту вагу в 15–17 разів. Якщо теля, корову, порося чи іншу крупну свійську тварину потрібно забити, то м’ясо свіжиною буде тільки раз на рік. А кролик – він свіжина завжди. Сьогодні один забили. іншим разом – другий, і завжди свіжина!

 

По причині того, що сьогодні люди в переважній своїй більшості не читають більше 4 слів у реченні – всі інші доводи не приводимо. А їх геть багато. Аргументи тут .

 

Найменш, чого хочемо – так це лякати. Однак вдумайтеся – весь білковий продукт, який сьогодні з магазинів або антибіотичний, або гормонально-стероїдний, чи в інший спосіб штучний (бройлерний). Жоден виробник масового продукту не буде прискіпливо доглядати за природними життєвими потребами та циклами тварин, якщо один шприц вирішує 6-8 місяців економії часу на рості білкової маси. Порося «на шприцах» в 5-6 місяців важить 100-120 кг, коли на натуральних кормах, десь в селі, подібне порося потрібно годувати майже рік! Котрий підприємець, вже не кажучи про «бариг», знехтує досягненнями генної інженерії в тваринництві чи птахівництві?

 

Проте, ми знайшли гуманне, екологічно чисте та вигідне рішення. Для цього потрібно було 15 років пошуків, невдач, критики, тролінгу від гопоти та палок в колеса від «бройлерників». А рішенням питання чистого, безпечного та вигідного отримання корисного кролячого м’яса є створення умов максимально відповідних до фізіології тварин, яку вирощують.

 

В спеціальній конструкції для утримання та розведення кролів «Раббіткас» створено практично ВСЕ, щоби він за найкоротший період часу міг опинитися на столі у споживача. Так, кролик, який вирощений в захищених та комфортних умовах проживання – міні-фермі, спеціальній конструкції, споживши кормів менше, ніж на цю товарну вагу люба інша свійська тварина стає найприбутковішим в класі отримання натурального, екологічно чистого, корисного продукту – м’яса!

 

Але цікавинка попереду! Саме цікаве те, що м’ясо кролика можна отримати найбільш легко, вигідно і швидко, ніж м’ясо будь якої іншої тварини чи птаха! Не враховуємо антигуманний метод – штучний вигін організмів бройлерними технологіями, це ж не з нашого поля ягода…

 

В спеціальних конструкціях для утримання та розведення кролів «Раббітакс», маючи основні пізнання, можна безпечно і швидко отримувати м’ясний корисний продукт. Оскільки левову частину функцій та робіт, міні-ферма виконує самостійно, надавши при цьому понад 15 видів захисту від ризиків, які існують в галузі, чи можуть бути у справі. Утилізація екскрементів – автоматизована, нема сморіду навкруги, через продумані рішення відсутній «розплідник» мух, личинок в житлі кролів, навіть комар до них не залітає і не принесе «заразу». Високу культуру кролівництва, яку пропонує конструкція «міні-ферми», її естетику, позитивно оцінять сусіди, покупці кролятини, якщо з такої справи відкрити бізнес.

В люксових системах, є наприклад сонячні панелі, які акумулюють енергію, яка йде на використання підігріву житла у зимній час, чи то на охолодження влітку.

 

Врешті, на зовсім малій території, без крикливості як у птахів, без визгу, блеяння чи мичання як у свійських тварин, без сморіду, антисанітарії, в гарний естетичний спосіб, ШВИДКО, якісно отримують практично цілющі, оздоровчі білкові харчі зі своєї міні-ферми.

 

Наше портфоліо нараховує тисячі світлин господарств (https://t.me/kletki_krolikov ), які ми поставили під ключ. Зараз, в часи обмеження контактів через Ковід – «винайшли» спосіб, коли можемо допомагати у створенні подібних кролеферм дистанційно. Для цього ми надаємо консультації онлайн  (+380667565755), бажаючі можуть придбати конструкторську документацію, по яким ми надаючи такі консультації разом та створюємо ферми чи виготовляємо обладнання для приватного користування – вирощування кроликів для власної сім’ї.

4 комментария к “Дохідна власна справа, та вишуканий продукт”

  1. Алексей иванович

    Здрастуйте, а сколько стоит мини ферма?

  2. TheRabbitax

    Здравствуйте. Да разные они модельно, и по стоимости тоже. Также по исполнению. Можно сделать клетку из китайского ширпотреба, а можно сделать из материалов первого и высшего сорта ( древесина, фанера). Можно не красить ОСБ, а можно красить ( как преимущественно это делаем мы) скажем в 4 слоя. Если клетку сбивать гвоздями и не волноватьсая о гуляющих в них сквозняках от сквозных щелей. то такая клетка будет дешевой. Или наоборот, по-беспокоиться о защите кроликов, и получать надежный конечный результат – такая клетка будет дороже. Заходите в наш магазин, выбирайте среди нескольких десятков различных конструкций под свой бюджет и требования к надежности и качеству rabbitax.com.ua/kletki_dlja_krolikov_/

  3. Руслан

    Где и как можно посмотреть прайс на ваши изделия?

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *