Дилерство - кролівництво

Дилерство – кролівництво

Послуга Дилерство – кролівництво від проекту «Rabbax Technology», який  є основоположником еко-кролівництва на просторі СНД, зручна для приватних осіб, фермерських господарств, підприємців, підприємств і корпорацій, які прагнуть до дилерської діяльності.

Цікава і ніша, пов’язана з бізнесом, розташованому на ринку екологічно чистих технологій в тваринництві. Дилерство в бізнесі на еко-кролівництві – це діяльність з широкими можливостями на ринку, вільному від конкурентного суперництва. Звідси – перспектива роботи на довгі роки, і можливість множення капіталу в багато разів за короткий термін.

Користуючись наданими нашим проектом винаходами, дилер отримує унікальну можливість – прийняти участь в стрімкому тренді виробництва / споживання еко-продуктів. А так само, як і засобів виробництва еко-продукції, і стати ліцензованими операторами ринків в різних країнах, регіонах.

Бізнес під ключ Дилерство – кролівництво

Своїм дилерам пропонуємо і бізнес під ключ – цілісну бізнес-систему, за допомогою якої за кілька місяців освоюється новий вид діяльності компанії або підприємця. Надаючи всебічну підтримку як профільну, так і по частині менеджменту і маркетингу в новоствореній діяльності.

16 річний прецедент нашого проекту, красномовно підтверджує господарську ефективність роботи на ринку еко-технологій, соціальну привабливість галузі застосування комерційної ініціативи, можливість створення нових робочих місць, зміни споживчої парадигми в вигоду своєї підприємницької діяльності.

Еко-кролівництво, надання послуг і товарів в даному сегменті ринку є високорентабельним за логічної причини – виробництво м’яса в класі натуральних продуктів, найбільш вигідне і рентабельне тільки в кролівництві. З появою розробок нашого проекту, все більше і більше стає господарств, які долучаються до еко-кролівництва і особливо в країнах з високим культом споживання здорової їжі. Аргументи на користь еко-кролівництва наводимо тут. Нові господарства оснащуємо сучасними інструментами, засобами виробництва, обладнанням, не маючим аналогів в світі розробками проекту «Rabbax Technology»

Дилерство – кролівництво I Вартість бізнесу під ключ

Пакет – “Дилерство-Кролівництво” – являє собою повне клонування нашої діяльності, тільки в іншій країні або на іншій адміністративній території. Дилер при такому праві, отриманим від нас робить все те, що і ми. Ми його навчимо, а по ходу його діяльності і підтримуємо. Від замовника такого пакета ми отримуємо оплату, а сам замовник отримує унікальний готовий під ключ бізнес, подібного якого немає в інших, і не буде, маючи на увазі винятковості прав, які можна отримати від нас, та  всього переліку того, чим і самі володіємо. Вартість пакету – від  екв. 15 тис. дол.

Даним пакетом пропонується повна підготовка дилера для здійснення ним комерційної діяльності з надання послуг і товарів проекту «Rabbax Technology». А саме:

Навчання менеджерів, профільного фахівця, начальника виробництва, майстрів виробництва;

Забезпечення необхідними програмами, технологічною та конструкторською документацією, різною тематичною літературою;

Організація показового стенду обладнання для кролівництва «Раббітакс» (поставка стендового обладнання);

Забезпечення авторизованої діяльності на обраних ринках (шляхом ліцензування учасників ринку);

Укладення контракту дилерства;

Наділення правами на використання винаходів, патентів, ТМ проекту «Rabbax Technology»;

Забезпечення початкової розкрутки діяльності на обраному ринку, країні (країнах), регіоні;

Внесення нового дилера в структурну систему проекту «Rabbax Technology»;

Створення персонального інтернет ресурсу для Дилера; таргетинг діяльності.

Інформаційна підтримка;

Гарантія! У разі, якщо дилерство на еко-кролівництво у нашого представника з не залежних від його правильних маркетингових дій протягом двох років діяльності не окуповує себе – вартість пакета дилерства оплачений їм – відшкодовується!

Протягом дилерства проект «Rabbax Technology»:

Дистанційно супроводжує роботу всіх відділів, приймає представників дилера для обговорення поточної, оперативної діяльності, виїжджає для вирішення складних питань;

Надає конфіденційну інформацію, комерційні секрети і корисні поради;

Проводить семінари для дилерів, збори дилерів, обговорення питань дилерства, стратегії експансії на ринки, дилерську координацію ринків, пр.

Надає нові розробки, формує портфель замовлень;

Надає обладнання для кролівництва по дилерським цінами, а також в розстрочку платежів;

Надає своїх співробітників, працівників для вирішення завдань Дилера, наприклад для зведення нових об’єктів кролівництва;

Надає свою матеріальну базу для виготовлення устаткування кролівництва дилеру.

І невелике зауваження. Бізнес на еко-кролівництво, в силу своєї унікальності і тематичного інтересу, може окупитися в результаті отримання дилером навіть одного замовлення! Готового бізнесу за такі умови і гроші сьогодні важко знайти, якщо взагалі можливо. Інші бізнеси на кроликах тут.