Дилерство - кролівництво

Дилерство – кролівництво

Послуга Дилерство – кролівництво від проекту «Rabbax Technology», який  є основоположником еко-кролівництва в Європі і можливу у світі зручна для фермерських господарств, підприємців, підприємств і корпорацій, які прагнуть до дилерської діяльності.

Цікава і ніша пов’язана з бізнесом, який розташований на ринку екологічно чистих технологій в тваринництві. Дилерство в бізнесі на екокролівництві – це діяльність з широкими можливостями на ринку, вільному від конкурентного суперництва. Звідси – перспектива роботи на довгі роки, і можливість масштабування капіталу в багато разів за короткий термін.

Користуючись наданими нашим проєктом винаходами, дилер отримує унікальну можливість – взяти участь в стрімкому тренді виробництва / споживання екопродуктів. А так само як і засобів виробництва екопродукції, і стати ліцензованими операторами ринків в різних країнах, регіонах.

Бізнес під ключ Дилерство – кролівництво

Своїм дилерам пропонуємо В2В взаємодію  чи бізнес під ключ – цілісну бізнес-систему, за допомогою якої за кілька місяців освоюється новий вид діяльності компанії або підприємця. Надаючи всебічну підтримку як профільну, так і по частині менеджменту і маркетингу в новоствореній діяльності.

16 річний прецедент нашого проєкту, красномовно підтверджує господарську ефективність роботи на ринку екотехнологій, соціальну привабливість галузі застосування комерційної ініціативи, можливість створення нових робочих місць, зміни споживчої парадигми в вигоду своєї підприємницької діяльності.

Екокролівництво, надання послуг і товарів в даному сегменті ринку є високорентабельним за логічної причини – виробництво м’яса в класі натуральних продуктів, найбільш вигідне і рентабельне тільки в кролівництві. З появою розробок нашого проєкту, все більше і більше стає господарств, які долучаються до екокролівництва і особливо в країнах з високим культом споживання здорової їжі. Аргументи на користь екокролівництва наводимо тут. Нові господарства оснащуємо сучасними інструментами, засобами виробництва, обладнанням, що не мають аналогів у світі та іншими  розробками проєкту «Rabbax Technology»

Дилерство – кролівництво I Вартість бізнесу під ключ

Пакет – “Дилерство-Кролівництво” – являє собою повне клонування нашої діяльності, тільки в іншій країні або на іншій адміністративній території. Дилер при такому праві, отриманим від нас робить все те, що і ми. Ми його навчимо, а по ходу його діяльності й підтримуємо. Від замовника такого пакета ми отримуємо оплату, а сам замовник отримує унікальний готовий під ключ бізнес, подібного якого немає в інших, і не буде, маючи на увазі винятковості прав, які можна отримати від нас, та  всього переліку того, чим і самі володіємо. Вартість пакету – від  екв. 15 тис. дол.

Даним пакетом пропонується повна підготовка дилера для здійснення ним комерційної діяльності з надання послуг і товарів проєкту «Rabbax Technology». А саме:

 • Навчання менеджерів, профільного фахівця, начальника виробництва, майстрів виробництва;
 • Забезпечення необхідними програмами, технологічною та конструкторською документацією, різною тематичною літературою;
 • Організація показового стенду обладнання для кролівництва «Раббітакс» (поставка стендового обладнання);
 • Забезпечення авторизованої діяльності на обраних ринках (шляхом ліцензування учасників ринку);
 • Укладення контракту дилерства;
 • Наділення правами на використання винаходів, патентів, ТМ проекту «Rabbax Technology»;
 • Забезпечення початкової розкрутки діяльності на обраному ринку, країні (країнах), регіоні;
 • Внесення нового дилера в структурну систему проекту «Rabbax Technology»;
 • Створення персонального інтернет ресурсу для Дилера; таргетинг діяльності.
 • Інформаційна підтримка;

Гарантія! У разі, якщо дилерство на еко-кролівництво у нашого представника з не залежних від його правильних маркетингових дій протягом двох років діяльності не окуповує себе – вартість пакета дилерства оплачений їм – відшкодовується!

Протягом дилерства проект «Rabbax Technology»:

 • Дистанційно супроводжує роботу всіх відділів, приймає представників дилера для обговорення поточної, оперативної діяльності, виїжджає для вирішення складних питань;
 • Надає конфіденційну інформацію, комерційні секрети і корисні поради;
 • Проводить семінари для дилерів, збори дилерів, обговорення питань дилерства, стратегії експансії на ринки, дилерську координацію ринків, пр.
 • Надає нові розробки, формує портфель замовлень;
 • Надає обладнання для кролівництва по дилерським цінами, а також в розстрочку платежів;
 • Надає своїх співробітників, працівників для вирішення завдань Дилера, наприклад для зведення нових об’єктів кролівництва;
 • Надає свою матеріальну базу для виготовлення устаткування кролівництва дилеру.

І невелике зауваження. Бізнес на еко-кролівництво, в силу своєї унікальності і тематичного інтересу, може окупитися в результаті отримання дилером навіть одного замовлення! Готового бізнесу за такі умови і гроші сьогодні важко знайти, якщо взагалі можливо. Інші бізнеси на кроликах тут.