Клітка для професійного кролівництва

Клдіка для проф. кроліництва

Клітка для професійного кролівництва

Житловий ярус проживання кроликів захищений і від інших явищ чи факторів, які шкодять здійсненню кролівництва. Наприклад, якщо житло вітром надуває дощ, сніг, то кролі будуть мокрі – їм нема куди врятуватись чи сховатися. В природі, кролик живе в норі, де сухо і тепло. В клітці, в якій за ніч навіяло снігу чи намочило поперечним дощем – тварини страждають. Захист від  вітру, дощу, снігу, протягу в «Раббітакс 1 Professional» звісно є. Як і у усіх моделях «Раббітакс» – цим вони і прославлені. 

Клітка для професійного кролівництва  «Раббітакс 1 Professional» – обладнання для розведення та вирощування кроликів на професійному рівні, для виставок, племінної роботи, тощо. Особливістю такого обладнання є його розміри. Розміри, які максимально адаптовані під зручність обслуговування кролівниками, енергоємності його рухів,  коли не потрібно ані нагинати, ані підстрибувати, як це є при багатоповерхових спорудах. 

Як правило, в клітках для кроликів «Раббітакс 1 Professional»  один житловий для кроликів поверх. Нижній ярус – суто технічний, на ньому розміщений  вузол збору відходів життєдіяльності тварин – бункер, який збирає воєдино в утилізаційний бак фекалії, залишки корму, тощо. Герметичний механізм зчеплення утилізаційного баку з днищем бункерної системи не дозволяє забруднювати навколишнє середовище, від чого як наслідок – висока культура санітарії біля кролятнику. Не приваблюються мухи, гризуни. В окремих моделях «Раббітакс 1 Professional», бункерна система оснащується примусовою витяжною системою, для видалення поганого повітря з клітки. В таких клітках паралельно працює підсушка житла, яка утворює сприятливий мікробний та анаеробний клімат житла, що істотно знижує ризики захворювань у Кроликів.

 

Клітки для професійного кролівництва  «Раббітакс 1 Professional» зазвичай придбають професійні кролівники. Ті, які регулярно беруть участі в виставках і розводять цінні породи кроликів. Для таких кроликів потрібні і умови, і належний вигляд культури утримання, розведення. А «Раббітакси» не тільки високо функціональні системи, але і красиві споруди. Фото кролівника поряд з такою кліткою буде його найкращою візиткою, що свідчитиме про відношення до власної справи!

Клітки для професійного кролівництва  «Раббітакс 1 Professional» виготовляються в різних класах по якості та комплектації. Тому, з питаннями версій виконання, слід ознайомлюватися, звернувшись до нас для відповідних уточнень.

Про те, що існують підігрів розплідників, води, захист від прогризання важливих деталей конструкції – вже і годі казати, це візитна картка  бренду.

Що таке технологія еко-кролівництва? Див. тут.

Rabbit breeding business