Клітки для кролів Rabbitax F

Rabbitax 4F

Конструкція «Раббітакс 4F» призначена для промислового  утримання, вирощування та розведення кролів. Однак її використання також можливе в підсобних, фермерських та домашніх господарствах.

 

 

Особливості: виготовлена з міцної вологостійкої фанери на високоточних станках.

 

Базова вартість крільчатника – 15 000 грн.

3D model Rabbitax 4F

Rabbitax 8F

Конструкція «Раббітакс 8F» має 8 відділень. Кожна з яких має доступ до сінних ясел. Постачання рідини для напування кролів відбувається системою подачі по  водопровідним трубам через ніпельні поїлки.  У «Раббітакс 8F» при потребі встановлюється автономна або загальна (цехова) система подачі чистого повітря та утилізація відпрацьованого, брудного. Такі конструкторські рішення в рази підвищують надійність процесів вирощування, внаслідок чого тварини хворіють вкрай рідко.

 

 Базова вартість крільчатника – 30 000 грн.

3D model Rabbitax 8F

Rabbitax 12F

Конструкція «Раббітакс 12F» має 12 відділень. Кожна з яких має доступ до сінних ясел. Постачання рідини для напування кролів відбувається системою подачі по  водопровідним трубам через ніпельні поїлки.  У «Раббітакс 12F» при потребі встановлюється автономна або загальна (цехова) система подачі чистого повітря та утилізація відпрацьованого, брудного. Такі конструкторські рішення в рази підвищують надійність процесів вирощування, внаслідок чого тварини хворіють вкрай рідко.

 

Конструкції «Раббітакс 12F» фарбуються в  різні кольори фарбами глибокого проникнення, що забезпечує збереження виробу десятиліттями.

 

 Базова вартість крільчатника – 45 000 грн.

«Раббітакс F» також має інші, властиві  «Раббітаксам» функції та системи захисту кролів від актуальних загроз та ризиків які є в галузі. Також є інші види виробництва, як міні-шед.

Rabbit breeding business