Гранти на кролівництво

Гранти на кролівництво

Гранти на кролівництво, а вірніше на еко-кролівництво, отримують завдяки унікальності цього способу, її технології та загальної філософії теми.Гранти на кролівництво Гранти завжди  виділяються більше на гуманітарні цілі і тому, в еко кролівництві вони є найкраще конвертовані. Адже що таке еко-кролівництво?

Еко-кролівництво, насамперед, як це видно вже із назви, намагається  відбуватися в рамках прийнятної для людини екології життя.  Як в плані забруднення навколишнього середовища, так і в плані отримання екологічно чистої продукції, яка б оздоровлювала її.

Гранти легко знаходять тих, хто працює інноваційно, впроваджує нові парадигми. Еко-кролівництво в цьому є лідером галузі. Ряд технічних, технологічних новацій відповідно до вимог часу вже реалізовані як в пілотних проектах так і в регулярних.

Гранти на кролівництво можна отримати, якщо таке кролівництво є носієм гуманного ставлення до тварин. В еко  кролівництвіВсе створено для блага кроликів. Продумане житло оснащено зручністю, простором, та системами захисту від різних факторів, що можуть шкодити, загрожувати чи перешкоджати здоровому життю кролів.  Чого варта тільки система забезпечення чистим повітрям житла кролів! Адже  зазвичай як відбувається? Є клітка, в якій набито існують кролі. Один на одному, деколи буквально розміщені.  Всі відходи життєдіяльності – на підлозі. Затоптують, все смердить, як і самі кролики. Від такої санітарії. А як в еко кролівництві? А там – підлога з зоною відпочинку та з зоною санітарною. І працює система захоплення чистого повітря, та спрямування зверху до низу, щоби зачепити зловоння та видалити з житла.  таке переспрямування потоків повітряних мас не дає можливості тваринам труїти себе газами метаболізму чи розкладання фекалій. такі гази як метан, аміачний, вуглекислий чи сірко-водневий – нічого доброго для організму кролів не дають. Навпаки, тварини пригнічені такими умовами. Вони не мають іншого вибору, як все життя вдихати сморід!

А загальна мікрофлора? В еко-кролівництві працює підсушка житла, щоби зменшувати  негативну аеробну мікробну складову повітря. Вологість в житлі кроликів – вірна ознака майбутньої рахітності, кволості, низького імунітету у тварин. В такому середовищі для бактерій та мікробів – просто чудові умови для розмноження та атаки на тварин. Однак, еко-кролівництво гуманне – воно дбає  до дрібниць про всі такі та подібні ризики чи професійні загрози.

Коли у кроликів в системах їх розведення, вирощування є все, що гідне їх життя, то такий спосіб утримання вартий уваги не тільки із-за технічних рішень. Але і тому, що хтось дбає про наслідки, починаючи з екологічних і закінчуючи гуманністю. Цим покращується світ, і на такі ініціативи гранти не шкода виділити – виграють всі !

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *