Rabbitax Нутрія

Клітки для нутрій “Раббитакс Нутрія”.

 

Клітка сконструйована під фізіологічні потреби нутрій з рядом інженерних рішень для  створення комфорту, санітарії, захисту тварин від різних факторів впливу зовнішнього середовища на протязі всього їхнього життя.

 Клітка складається з трьох частин, маточного, вигульного і купального відділень. Відділення розбірні, що дозволяє транспортування клітини навіть легковим автомобілем.

 

Вигульне відділення складається з території розміром 1 м.кв. Воно забезпечене підігрівом води в зимовий час і є основним життєвим простором тварин, де вони годуються, справляють свої потреби, обсихають після купання.

 

Купіль має ті ж розміри, і призначена для купання тварин. Глибина рову 40 см, що дозволяє їм пірнати, гратися в своє задоволення. Купіль в зимовий час підігрівається за допомогою газового примуса.

 

 

Вигульне відділення забезпечене бункерною системою збору фекалій тварин, залишків корму а у випадках коли це відділення утеплене, щоб не концентрувався сморід в житлі застосовують витяжну систему, включивши регульований витяжний вентилятор вбудований поверх екскрементального бачка.

 

Маточник має пристрій підігріву, що забезпечує не тільки власне тепло в пологовому гнізді, а й усуває зайву вологість. Крім цього, діти нутрії не вимагають материнського молока для зігріву свого тіла, і все випите молоко матері йде на формування здоров’я малюків.

Дах клітки покритий теплоотбивающим, а в зимовий час теплозберігаючим фольгірованним полікарбонатом, що оберігає тварин від опадів. Клітка обладнана захистами від:

  •  від переносників вірусів таких як комарі, мухи, гризунів і хижаків.
  • від поперечного дощу, сніжної хуртовини.
  • захист від отруєння газами внаслідок розкладу фекальних мас.

Клітки для нутрій “Раббитакс Нутрія” мають зручні дверки для обслуговування, легко зйомний бак збору відходів життєдіяльності, який без найменшої щілини акуратно кріпиться до низу бункерній системи, змінний пакет «зима-літо» (переобладнання за 5 хвилин).

Вирощуюйте нутрій, кроликів, і отримуйте свій, чистий, натуральний продукт адже промислова їжа нас вбиває!

 Rabbitax Нутрія та інша продукція

Rabbitax Нутрія
Rabbitax Нутрія 2
Кролівництво в Україні
Rabbitax 4+