Кролятник на 8 відділень

Технологія кролівництва разом із пошуковими роботами та рішеннями по захисту кроликів від різної проблематики, що існує в галузі, узагальнено як технологію еко-кролівництва. Технологія заснована на засадах натурального вирощування кролів  на відкритій місцевості і в приміщеннях. Як для перших так  і для других умов утримання  використовуються спеціальні конструкції, що надають захист тваринам не менше ніж по 15 ключових питаннях мають значення для формування, підтримки та виховання найвищих імунітетів тварини.

В технології особливу увагу приділено фізіологічним потребам тварини, звичкам, не останню роль відіграють нові відкриття в функціонуванні травного тракту тварини, забезпеченні гуманного розведення і утримання кролів.

Спеціальні конструкції «Раббітакс» мають наступні важливі ступеня захисту кроликів від існуючих проблем:

 • Глуха з 5 сторін конструкція, тепла, в окремих моделях з подвійною стінкою і тепловим повітряним прошарком, служить захистом від вітрів, протягів, холоду.  Тильною частиною, конструкцію розміщують на пануючу розу вітрів в місцевості розташування де присутній постійний вітер.
 • Бункерна система  екскрементів збирає фекалії в одну точку, що істотно полегшує санітарію, догляд, прибирання, знижує у багато разів трудовитрати, а герметичне кріплення утилізаційної ємності до днища конструкції під житловими ярусами, захищає кроликів від протягу, продуву кроликів  знизу, а також від гризунів і хижаків.
Эко-системы для кроликов Раббитакс 8
 • Теплі під час холодів підлоги із зонами спочинку, які захищають ноги кроликів пододерматиту, сприяє легкому без затримки видаленню екскрементів тварини. Дерев’яна паркетна підлога має погану теплопровідність, тому вона ідеальна для утримання кролів в зимовий час, захищає їх від застудження сечостатевої системи та ін. органів тварини.
 • Годівниця комбікормова здійснює автоподачу і постійне забезпечення кормами, утилізує шкідливу для легких пилюку, захищає організм кролика від стресу через відсутність кормів (завжди є доступ до корму).
 • Цілеспрямоване, примусове переспрямування чистого повітря в середину житлового простору зверху вниз, оберігає кроликів від протягу, підсушує житловий простір, забезпечує відсутність мікробної аеробності, істотно впливає на санітарний стан житла;
 • Водопостачання – влітку з захистом від розмноження бактерій, прокисання, і з підігрівом взимку – захист від застуди та ослаблення імунітету.
Модульное блочное кролиководство
 • Примусовий вивід смердючих і шкідливих випарів сечі, запахів з бункеру відходів і житлових ярусів, сприяння значному комфорту проживання та гігієни повітряного простору. Захист легких, організму кролика від отруєння продуктами життєдіяльності бактерій що розкладають фекалії і виділяють внаслідок цього шкідливі домішки газів аміаку, метану, сірководню і вуглекислоти.
 • Покриті фарбами глибокого проникнення елементи конструкцій,  білі яруси проживання кроликів захищають від літньої спеки, відбиваючи ультрафіолетові промені. Поглинаючи інфрачервоні без нагріву житла проживання кроликів, ізолюють від зовнішніх шумів крільчатник і служать відмінним ГІДРОІЗОЛЯТАМИ.
 • Продуманість конструкції мінімізує працю кролівника, надає комфорт в обслуговуванні, обслуговування однієї конструкції займає 60 хв. в тиждень.
 • У розплідниках є спеціальне місце гніздування з антизатопною функцією (кролиця НЕ затоптує малюків) і підігрівом, яке заощаджує цілюще материнське молоко, в результаті чого зігрів власного тіла кроликів за рахунок материнського молока не відбувається.  Всі корисні властивості материнського молока йдуть на потужне зростання організму малюків, з’являється можливість відгодівлі більшого числа кроликів.
 • Конструкція у цілому – забезпечує антистресовий режим життя кроликів, як правило “Раббітакс” найпросторіші конструкції для кроликів на ринку країни.
 • Захист від виникнення хвороб. У конструкціях застосовується захист від комарів і мух – головних переносників вірусів і хвороб. В системі напування застосовується чиста питна вода з необхідними корисними мінералами і захистом від закисання. В еко-фермах «Раббітакс» також відбувається локалізація вогнища  хвороби, якщо вона з’явилася. У разі вірусного зараження (найчастіше виникає при низькій культурі обслуговування, недогляд приписів або вимог технології обслуговуючим персоналом) – при появі проблеми в одному агрегаті – в іншому подібного не відбувається.
 • Захист надійності окролів. Місце гніздування опущено для створення ефекту нори і затишку – врахований природний інстинкт кролика, і кролиця завжди безпомилково визначає майбутнє місце для окролу.  Також працює система підігріву маточника для ефективної експлуатації в морозні і прохолодні дні.
 • Конструкційні зручності: легкозйомні, змінні підлоги, годівниці,розплідники, доступні матеріали для заміни застарілих деталей, і т.д. полегшують обслуговування, ремонт обладнання.
 • Захист вузлів і деталей конструкції проти прогризання.

Rabbit breeding business