Філософія бізнесу на Еко-кролівництві

Вибір “еко” стосується не тільки продуктів харчування – концепція “біо”-cпоживання в світі набагато ширша. Вона зачіпає все, що є частиною соціуму, побуту. Однак і альтернатива є завжди.  А роблячи покупки в магазині, споживач повинен замислюватися про наслідки свого вибору.  Гасло «купити дешевше», не означає купівлю потрібного

У філософію еко-кролівництва, як в цілому  так і в філософії бізнесу на такому кролівництві, закладений принцип усвідомлення кролівників  про наслідки власної діяльності. Як особисто для себе так і для навколишнього середовища. Вибрати еко спосіб, значить зробити крок в напрямку більш гармонійного спів існування людини і природи.

 

Еко-кролятина – це натуральний продукт, який вирощений без використання штучних, синтезованих кормів, та канцерогенних факторів. Без використання активно впроваджених  в бройлерному кролівництві – гормонів, стимуляторів і антибіотиків, генів рослин.

 

ЕКО” і “БІО” рух – це вільний вибір вільної людини, яка розуміє цінність життя і живого; це активна соціальна позиція; це усвідомлена відповідальність; це спосіб зробити себе і світ краще.

Проект винахідника Погорецькиі Яноша «Раббакс Текнолоджі» був створений в 2003 р. Наступного року, взявши за основу кролівництва метод МІАКРО, було закуплено від С.Петербургського кролівника Михайлова І.М. племінне поголів’я, так званих кроликів-акселератів і заселено в створене на 250 голів міні-господарство. Протягом наступних 5 років, знімаючи показники з даного господарства розширили діяльність. Згодом, на сьогодні організовано або сприяли у створенні  більш ніж 600 інших господарств, надавши потрібні послуги і товари еко-кролівництва.

Вважаючи за краще розвивати відкриті можливості  теми, сьогодні проект став інноваційним, освоює багато, що вважалися раніше проблематичними з боку кролівництва. Усуваючи всілякі проблемні питання в зовнішніх способах утримання і розведення кроликів, проект став найбільш відомим в галузі оператором ринку. Такі бренди компанії як ТМ «Еко-кролик», «Кролик-акселерат», «Раббітакс» вже стали ім’ям прозивним, а культові Раббітакс прикладом для наслідування.

Еко-кролівництво від «Раббакс Текнолоджі» дозволяє здійснювати  кролівничу діяльність з надійними економічними показниками ефективності, без необхідності капіталовкладень в громіздкі статті витрат (наприклад, в будівлі, інфраструктуру).  Е.К. виробляє найчистіше по біохімії в країні продукцію з кролика, без силового втручання в організм тварин (без застосування гормонів росту, стероїдів і антибіотиків, насильницьких злучок та щільних окрольних графіків). Е.К. відроджує вид кролика як такого, забезпечуючи всьому його роду міцне здоров’я і природні імунітети.

 Еко кролівничі господарства демонструють не тільки грамотний і культурний спосіб кролівництва, але і є справжньою красою, естетика яких милує око  їх власників.

 

Rabbit breeding business