Чому саме кролик?

Найкращим, економічно виправданим джерелом отримання екологічно чистого м’яса сьогодні є кролик! До того, бізнес на кроликах можна починати з примітивних формул – порубавши тушку на частини, уклавши в банку зі спеціями, і в автоклав … На виході супер-продукція, кролик тушонка! Цінна валюта на руках! 

 

М’ясо кролика за своїми гастрономічними і корисним показниками, по біохімії, холестерину, засвоюваності, поживності – явний лідер, випереджаючий по якості м’ясо будь-якого птаха, яловичини баранини і свинини. Поступається хіба що м’ясу нутрій і рептилій.

 

Виробляти кролятину сьогодні не складно, якщо всі питання утримання та розведення кроликів впорядковані в осмислений підхід, технологію або спосіб.

Бізнес на кролівництві

Серед них розрізняють зовнішнє, вуличне розведення кроликів і внутрішньо, цехове, механізоване або інтенсивне кролівництво, або що більш правдиво звучить – бройлерне кролівництво. Останні, до недавнього часу могли стверджувати про свою перевагу цього технократичного способу кролівництва, проте з приходом нових парадигм від “Раббакс Текнолоджі” , як цехове кролівництво так і біосферне кролівництво (зовнішнє) отримали більш якісний інвентар та засоби виробництва. Завдяки яким можна спеціальним чином, утримуючи кроликів в наближених до натурального умовах домогтися скасування всіх шкідливих факторів і ризиків, які притаманні інтенсивним способам (використання гібридних порід кроликів, насильницькі злучки кролиць, використання гормонів росту і різних стимуляторів і антибіотиків, ін.) Еко системи “Раббакс Текнолоджі” дозволяють отримати найвищої якості еко-продукт – еко-кролятину.

Спеціальне обладнання для кролівництва «Раббітакс», надає кролику все, що йому потрібно, і на виході отримують не тільки кролятину, а й цінне хутро, шкірку тварини, справжній дефіцит у фетровиків і в легкій промисловості.

Бізнес під ключ – кролівництво

Бізнес на кроликах в УкраїніРентабельність кролівництва в галузі, статистично вважається що має 30-40 % приросту на вкладений капітал щорічно. Але це, якщо враховувати тільки шаблон діяльності – тобто виробництво м’яса, шкірки та продаж навозу. Проте, натуральні форми, такі як еко-кролівництво, мають більш ніж 20 додаткових інших предметних чинників збільшувати дохідність, і може мати  більш ніж 300 відсотків рентабельності. Про такі можливості ми розказуємо при очних зустрічах чи на наших семінарах.

Бізнес під ключ – кролівництво

Сьогодні бізнес під ключ в кролівництві  організовуємо виходячи з технічного завдання, яке ставить замовник. Є багато напрямів бізнесу на кролях і тому необхідно чітко узгоджувати плани, графіки, інфраструктурну необхідність тощо.

Бізнес під ключ по кролівництву може бути різним. Наприклад в приміщенні (цехове), чи під стріхою (шедове кролівництво), чи на відкритому просторі (зовнішнє кролівництво). По  способам  чи технологіям може бути інтенсивним чи натуральним.

Еко-кролівництво сьогодні  в змозі для любого виду кролівництва забезпечити обладнання та його монтаж, технологію вирощування, розведення та утримання.

Одна конструкція Раббітакс 8 за один рік видає 210-250 кг кролятини (141 кролика).  “Раббітакс 8” в бізнесі.

 

В Раббакс Текнолоджі впроваджено 30 програм розвитку бізнесу на кроликах. Кожна з програм може розглядатися як окремий господарський напрям чи бути в складі основного бізнесу з розведення кроликів.

Бізнес на еко-кролівництві, це не розведення кролів на м’ясо, шкірку та отримання добрива.  Це було б примітивно і смішно, але саме таким уявляє бізнес багато з тих, хто не знайомий з темою цієї справи. Існує понад 30 інших можливостей отримати доходи, в межах 40-1000% приросту капіталу за рік. Отримати більш розгорнуту інформацію з цього питання можна звернувшись до нас по Вайбер чи Телеграм по номеру +380667565755 .